Місто, в яке Ви хочете зробити замовленняПрага?
Від вибору залежать асортимент товарів і вартість доставки

Ціноутворення і Знижки

Асортимент товарів, вартість на квіти та супутні товари змінюється залежно від міста, дати та сезону доставки. Для того, щоб ознайомитися з актуальним асортиментом - введіть місто доставки.

При створенні асортименту ми пропонуємо букети та композиції у різних розмірах і цінових категоріях: зменшений, стандартний і делюкс. Ви можете вибрати, як готовий варіант букета, так і самостійно змінити склад обраної квіткової композиції, залежно від особистих переваг і планованого бюджету.

Знижки, купони, акції

При оформленні замовлення на сайті Ви отримаєте знижку 3% вже з першого замовлення, якщо його вартість не менша за 80$. Знижка - автоматична, вона показується окремо при оформленні замовлення.

Дисконтна програма

При оформленні замовлення на суму 100$ і більше Вам буде запропоновано дисконтну картку Classic, яка надає знижку 7% на наступні замовлення

При досягненні суми замовлень 1000$, дисконтна карта змінюється на Silver і надає право на знижку 11%.

При сумі замовлень 5000$ і більше карта змінюється на Gold та дозволяє власнику отримувати знижку 15%.

Історія замовлень, розмір знижки, номер дисконтної картки відображаються в особистому кабінеті.

Купон на знижку

Для залучення нових клієнтів нашою компанією в рекламних цілях проводяться різні акції у соціальних мережах: Instagram, Facebook. Вступайте у відкриті групи, приймайте участь у конкурсах і будете першими у курсі наших знижок.

Акції

Нашою компанією проводяться різні акції, які мають обмеження за часом проведення. Щоб бути в курсі та скористатися однією із спеціальних пропозицій, Ви можете підписатися на нашу сторінку у будь-якій із соціальних мереж: Instagram, Facebook. Це дозволить Вам одним із перших дізнатися про акції та скористатися пропозицією.
Ми цінуємо Вашу конфіденційність та вважаємо, що небажана пошта негативно відбивається на стосунках із клієнтами.

Доправити замовлення в місті